Skip to content

СПРАВЕДЛИВОСТ.НЕТ

Menu
Menu

Андреа: Спасиха ме от много тежко заболяване!

Posted on февруари 24, 2023

Андреа за първи път разкри строго пазени тайни от кариерата и личния си живот. Направи го в интервю за тик ток канала „На чашка с Глориа и приятели“ на една от най-популярните транссексуални жени у нас – Глориа Йорданова

„Оздравях от много тежко заболяване“, сподели попфолк звездата. Всичко започнало с рутинно посещение в известна клиника в Турция, където певицата била заведена от своята приятелка Моника Валериева. Целта на Андреа била да си направи профилактичен преглед, защото гърдите й вече „навършвали“ 10 години.

„Беше много тъжно преживяване. Аз всъщност не отидох да се разкрасявам. Отидох с мисъл в главата, че имам рак„, изповядва изпълнителката.

„Аз от малка имам такива усещания, предусещания, че нещо има… Казах на д-р Онур, който също беше работил по Моника Валериева: „Аз имам рак“. Просто бях сигурна в това нещо“, връща лентата назад към един от най-тежките моменти в живота си певицата.

Докторът преценил, че без ядрено-магнитен резонанс няма как да бъде установено дали лошото предчувствие на известната пациентка е вярно, или не. Като малък кошмар описва Андреа процедурата, най-вече заради неприятните шумове в главата й. „Много гадно нещо!“, оплаква се неустоимата блондинка. Единственото, което я спасило да не изпадне в тотална паника, били любимите й „Четири годишни времена“ на Вивалди, които й пуснали в слушалките.

„Докторът каза: „ОК, нямаш рак, но е хубаво да сменим гърдите…„. Аз исках да ги намалим, защото вече бяха започнали да ми тежат. Докторът се съгласи и изведнъж, каква ирония, точно между гърдите ми видя една бенка. Попита ме: „Какво е това?“. Обясних му, че това е бенка, която е от доста време там“, разказва Андреа.

„Не ми харесва, че е лилава“, били думите на лекаря на Моника Валериева. Той веднага повикал свои колеги онколози от клиниката.

„Направиха биопсия и се оказа, че имам злокачествен тумор на слънчевия сплит. Докторът ми каза, че ще използва, че съм под упойка, когато изрязва гърдите, за да отстрани и образуванието“, описва преживения ад ексизбраницата на Кобрата.

Тя уточни, че „когато излязла от упойката, не я болели гърдите, а мястото, където е бил ракът“.  „Лекарят каза, че ракът е бил много надълбоко. Виждаш ли какво нещо е предусещането“, добави Андреа, обръщайки се към своята събеседничка Глориа.

Попфолк звездата каза още, че вече е напълно здрава. „Пуснаха ми изследвания, слава богу, няма разсейки. Докторът се е постарал да отстрани всичко“, благодарна е Андреа.

По думите на изпълнителката всичко лошо е останало зад гърба й, а за драматичното преживяване сега й напомня единствено малкият белег от операцията. Тя обаче призна, че е отнесла подигравки заради малката черта под гърдите си. Затова обмисляла дали да не си направи фотошоп, но променила решението си.

„Казах си: Аз това съм го преживяла, минала съм го… Нека остане.“ А те написаха: „Андреа с косми по корема“. Колко са жестоки хората!“, не скрива огорчението си бившата половинка на шампиона.

Източник: hotarena.net

Последно качени

  • Израел порази нефтохимически завод в Иран, Техеран отговори с удари по военни бази
  • Пълно изтрещяване: Мъж прегази колелото на дете след спор за няколко череши (видео)
  • При 150 км/ч реакция е невъзможна: Направиха възстановка на сблъсъка на „Челопешко шосе“ (снимки)
  • Жега от Белград: Стоян Мавродиев си идва до месец с тежки разкрития за Делян Пеевски и обира на държавната банка ББР с милиарди!
  • Трагедия в Narod.bg: Ето какво „свърши“ за 4 месеца ТикТок мемето на ПП-ДБ Георги Кандев

Категории

  • Други
  • КЛЮКИ
  • КРИМИНАЛНО
  • ОБЩЕСТВО
  • ПОЛИТИКА
  • РАЗСЛЕДВАНЕ
  • СКАНДАЛ
©2026 СПРАВЕДЛИВОСТ.НЕТ | Design: Newspaperly WordPress Theme