
Стопкадър Фейсбук, Бойко Борисов
Лидерът на ГЕРБ отправи ясно послание към политиците и народа.
ГЕРБ е първа политическа сила в страната, това заяви в официалната си фейсбук страница лидерът на партията Бойко Борисов. Той направи коментар и равносметката на изминалите два тура на местните избори в страната.
По думите му кандидатите за кметове на ГЕРБ и подкрепени от тях печелят на първи тур в 95 общини, на втори тур печелят в 38 общини или общо в 133 общини от 265.
„От тях ГЕРБ печели на първи тур в 7 областни града – Бургас, Враца, Монтана, Перник, Стара Загора, Търговище и Ямбол. На втори тур ГЕРБ печели в 7 областни града – Велико Търново, Габрово, Плевен, Пловдив, Сливен, Смолян и Хасково – общо в 14 областни града от 28“, посочи Борисов.
dariknews.bg
За реклама в „Петел“ на цена от 60 лева без ДДС на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!
Източник: petel.bg