Skip to content

СПРАВЕДЛИВОСТ.НЕТ

Menu
Menu

Българинът Миро се върна в кеча, жена му Лана не го е изоставяла

Posted on май 13, 2023

Съпругата на родната звезда в кеча в САЩ Мирослав Бърняшев, Лана, се прибира при него, признава самата тя. Преди месеци бе разпространен слухът, че хубавицата го е напуснала, но никой от двамата не коментира темата.

Лана прекара известно време в Южна Америка, което провокира слуховете. Преди дни самата кечистка имаше разговор с феновете си, а на въпроса дали е напуснала мъжа си, тя отговори, че раздяла няма, просто е трябвало да прекара известно време далеч по свои си бизнес дела и след дни се връща при него в Щатите.

Си Джей Пери, преди известна като Лана
Си Джей Пери, преди известна като Лана

През 2019 г. Лана бе публично нацелувана от своя колега Боби, след което се стигна до раздяла. Година по-късно Лана и Русев напуснаха федерацията WWE и самият кечист призна, че всичко е било сюжетна линия на шоуто за вдигане на гледаемостта. „Тогава решихме, че за да поддържаме сюжета, е най-добре Лана да се изнесе от семейната ни къща в Нешвил, Тенеси. Нито е имало изневяра, нито сме се разделяли“, призна тогава Бърняшев.


Само преди вечер самият Миро се появи изненадващо на шоу на федерацията ТНТ, на която бе шампион, но не участваше в битките от края на миналата година. Българинът проби в комерсиалната свободна борба преди години като част от федерацията WWE, където се подвизаваше под името Александър Русев и първоначално бе представян като руснак. Там нашенецът се залюби с колежката си Лана. Имената „Русев“ и „Лана“ са патентовани от WWE и те нямат право да ги използват извън техните турнири. След като напуснаха тази федерация, двамата трябваше да започнат с нови имена, като българинът избра родното си Миро, а Лана вече е Си Джей Пери.

 

Вечерта, когато биткаджийката съобщи, че се връща в Щатите при съпруга си, самият Миро шумно се появи на шоу на ТНТ и без даде обяснения, се отправи за разговор към офиса на шефовете. Явно от преговорите е имало резултат, тъй като бе обявен мач между отбори по трима, където Миро ще си партнира с Жилото и Дарби Алън срещу тима „Черната къща“. Докато играеше за федерацията WWE, Бърняшев, под името Русев, направи дълга победна серия и стана шампион на САЩ. Накрая претърпя загуба от Джон Сина, който му отне титлата по време на грандиозното шоу „Кечмания 30“. Сега според запознати Миро има шанс да се бие и за световната титла на ТНТ на 28 май в Лас Вегас на шоуто „Двойно или нищо“ в мач между четирима кечисти едновременно.

Източник: hotarena.net

Последно качени

  • Дъщерята на Кичка Бодурова е диджей в Лас Вегас
  • Новият шеф на СДВР започна с удар: Разбиха наркооранжерия в столичния квартал „Бояна“
  • Първо в Narod.bg: Бившият митничар №1 Петя Банкова стана интегративен психотерапевт
  • Да подкрепим националките ни по тенис в турнура W50 в Хасково от 14 до 21-ви юни
  • Кой ще е главсек на МВР? Говори Иван Демерджиев

Категории

  • Други
  • КЛЮКИ
  • КРИМИНАЛНО
  • ОБЩЕСТВО
  • ПОЛИТИКА
  • РАЗСЛЕДВАНЕ
  • СКАНДАЛ
©2026 СПРАВЕДЛИВОСТ.НЕТ | Design: Newspaperly WordPress Theme