Skip to content

СПРАВЕДЛИВОСТ.НЕТ

Menu
Menu

Валя Балканска: Лекувам се с билки заради здравната каса

Posted on март 31, 2023

„Не съм срещала проблеми с лекарствата от здравната каса, тъй като не разчитам на нея. Дълги години се лекувах само с народна медицина.“

 

Това разкри пред „България Днес“ голямата Валя Балканска след неуспешните преговори на Българския фармацевтичен съюз с Националната здравноосигурителна каса. Ако в една рецепта има изписани три лекарства, които се покриват от здравната каса, но в аптеката не е налично едно от тях, пациентът няма да получи и другите две, които ги има. Същото ще се случи, ако и трите са налични, но едното от тях е в по-малка доза.

 

„Вече съм на 82 години и за съжаление започнах да срещам различни заболявания, но колкото мога ще продължа да се лекувам с билки. Това, което се случва в държавата ни, е безумно! Здравната каса, само взима парите на възрастните хора“, ядосана е изпълнителката. По думите й е редно държавата да отделя повече средства за пенсионерите и да им помага.

 

Източник: hotarena.net

Последно качени

  • Израел порази нефтохимически завод в Иран, Техеран отговори с удари по военни бази
  • Пълно изтрещяване: Мъж прегази колелото на дете след спор за няколко череши (видео)
  • При 150 км/ч реакция е невъзможна: Направиха възстановка на сблъсъка на „Челопешко шосе“ (снимки)
  • Жега от Белград: Стоян Мавродиев си идва до месец с тежки разкрития за Делян Пеевски и обира на държавната банка ББР с милиарди!
  • Трагедия в Narod.bg: Ето какво „свърши“ за 4 месеца ТикТок мемето на ПП-ДБ Георги Кандев

Категории

  • Други
  • КЛЮКИ
  • КРИМИНАЛНО
  • ОБЩЕСТВО
  • ПОЛИТИКА
  • РАЗСЛЕДВАНЕ
  • СКАНДАЛ
©2026 СПРАВЕДЛИВОСТ.НЕТ | Design: Newspaperly WordPress Theme