Skip to content

СПРАВЕДЛИВОСТ.НЕТ

Menu
Menu

Вики от „Мастило“ се лекува с оцет

Posted on май 23, 2023

„Оцет ли бе да го опишеш! Новият ми сутрешен ритуал е супена лъжица ябълков оцет, натурален, нефилтриран в чаша вода със стайна температура и съдържащ мед от манука и джинзжифил.

„Аз от малка имам проблемен стомах, гастрит, болки, ходене по мъките със снимки на корема в болницата. Откакто започнах да пия лъжица оцет в чаша вода всяка сутрин, се чувствам нормално“, написа в социалката си Вики от „Мастило“. Поп певицата се похвали, че коремът й вече не се подувал, нямала болки и усещала лекота през целия ден.         

Източник: hotarena.net

Последно качени

  • Дъждове и в събота, слънцето се показва в неделя
  • Румен Радев за „системата на еколозите“: Ако трябва да градим язовир или магистрала, се хвърлят първи пред багерите
  • Новата брошура на Техномаркет – високи технологии и супер оферти за дома, офиса и свободното време
  • Изненадваща кандидатура за лидер на ДСБ
  • „Искам си косата обратно”: Историята на хиляди жени, които намериха отговор в салона

Категории

  • Други
  • КЛЮКИ
  • КРИМИНАЛНО
  • ОБЩЕСТВО
  • ПОЛИТИКА
  • РАЗСЛЕДВАНЕ
  • СКАНДАЛ
©2026 СПРАВЕДЛИВОСТ.НЕТ | Design: Newspaperly WordPress Theme