Skip to content

СПРАВЕДЛИВОСТ.НЕТ

Menu
Menu

Галена трупа тен в Санта Моника

Posted on май 5, 2023

Галена избра Калифорния, където е вечно лято, за пролетната си ваканция, пише България Дне. Фолкзвездата обикаля плажовете на местата, където прекарват ваканциите си световните топтузари, издават кадрите й в инстаграм.

Красавицата се разхлажда под палмите във филмовото градче Санта Моника и демонстрира перфектно тяло и завидно самочувствие. На един от фотосите красавицата е в прилепнал костюм от латекс, в който трепе лошите Ума Търмън в „Убий Бил“.    

Източник: hotarena.net

Последно качени

  • Големите отсъстващи от Световното първенство по футбол
  • НАП проверява доходите и имуществото на шофьорите от „Челопешко шосе“
  • Христо Пъдев вдигна ергенско парти с Владо Зомбори и Велизар Величков (Снимки)
  • Веригите обещаха на среща с Радев поне 6 месеца да продават с до 30% по-евтино основни храни
  • Николай Бареков в “ИнтервюТО”: Борисов и Таки се готвят да хвърлят Пеевски под автобуса! (Видео)

Категории

  • Други
  • КЛЮКИ
  • КРИМИНАЛНО
  • ОБЩЕСТВО
  • ПОЛИТИКА
  • РАЗСЛЕДВАНЕ
  • СКАНДАЛ
©2026 СПРАВЕДЛИВОСТ.НЕТ | Design: Newspaperly WordPress Theme