Skip to content

СПРАВЕДЛИВОСТ.НЕТ

Menu
Menu

Георги Георгиев: Гласувах, за да продължи София да се развива

Posted on октомври 29, 2023

Георги Георгиев: Гласувах, за да продължи София да се развива

Снимка: архив, БГНЕС

“Изборите днес са изключително важни, защото ще покажат в каква посока и как ще се развива София през следващите 4 години”. Това каза Георги Георгиев, председател на Столичния общински съвет и втори в листата за общински съветници от ГЕРБ-СДС, след като упражни правото си на глас.

“Гласувах, за да може градът да продължи да се развива. Гласувах с преференция за общински съвет, както и за кмет на общината и на района”, казва Георгиев.

Той призовава избирателите също да бъдат активни и да отидат до урните. /БГНЕС

По публикацията работи: Елка Василева Източник dnes.bg

Последно качени

  • Дъщерята на Кичка Бодурова е диджей в Лас Вегас
  • Новият шеф на СДВР започна с удар: Разбиха наркооранжерия в столичния квартал „Бояна“
  • Първо в Narod.bg: Бившият митничар №1 Петя Банкова стана интегративен психотерапевт
  • Да подкрепим националките ни по тенис в турнура W50 в Хасково от 14 до 21-ви юни
  • Кой ще е главсек на МВР? Говори Иван Демерджиев

Категории

  • Други
  • КЛЮКИ
  • КРИМИНАЛНО
  • ОБЩЕСТВО
  • ПОЛИТИКА
  • РАЗСЛЕДВАНЕ
  • СКАНДАЛ
©2026 СПРАВЕДЛИВОСТ.НЕТ | Design: Newspaperly WordPress Theme