Skip to content

СПРАВЕДЛИВОСТ.НЕТ

Menu
Menu

Глобиха отсъстващи свидетели по делото на прокурорския син

Posted on октомври 31, 2023

Глобиха отсъстващи свидетели по делото на прокурорския син

Снимка БГНЕС, архив

Делото срещу прокурорския син Васил Михайлов, обвинен в побои и закани с убийство – общо по 8 престъпления, беше отложено за пореден път.

Причината бе неявяване на всичките шестима свидетели, призовани за разпит. Съдът наложи глоби на четирима от тях – на двама по 300 лв., на други двама – по 500 лв., а за двама се приема, че имат уважителни причини за отсъствие, съобщава Би Ти Ви.

Бяха избрани няколко резервни дати за заседания в следващите месеци, за да се избегне протакане на процеса.

Михайлов се яви с белезници в съдебната зала, след като миналия петък съдът в Дупница му наложи мярка за неотклонение „задържане под стража“.

На 6 ноември се очаква Окръжният съд в Кюстендил да реши окончателно дали Михайлов да остане в ареста по обвинението за закани с убийство и побой над бившата му приятелка.

По публикацията работи: Стела Стоянова Източник dnes.bg

Последно качени

  • Дъждове и в събота, слънцето се показва в неделя
  • Румен Радев за „системата на еколозите“: Ако трябва да градим язовир или магистрала, се хвърлят първи пред багерите
  • Новата брошура на Техномаркет – високи технологии и супер оферти за дома, офиса и свободното време
  • Изненадваща кандидатура за лидер на ДСБ
  • „Искам си косата обратно”: Историята на хиляди жени, които намериха отговор в салона

Категории

  • Други
  • КЛЮКИ
  • КРИМИНАЛНО
  • ОБЩЕСТВО
  • ПОЛИТИКА
  • РАЗСЛЕДВАНЕ
  • СКАНДАЛ
©2026 СПРАВЕДЛИВОСТ.НЕТ | Design: Newspaperly WordPress Theme