
Стопкадър Нова Тв
Без изненади на кметските избори в Бургас.
Ниската избирателна активност се дължи на политическата нестабилност в страната. Такова мнение изрази кметът на Бургас Димитър Николов. Според предварителните данни на exit poll той отново печели кметския пост, което ще е пети мандат за него.
„Серията от парламентарни вотове оказаха влияние и демотивираха хората да гласуват. На предходните избори гласувах на машина, но сега се съобразих с решението на ЦИК и си гласувах без проблем с хартиените бюлетини”, поясни той. И допълни, че заради пандемията от коронавирус много проекти в морския град са били буквално замразени.
За реклама в „Петел“ на цена от 60 лева без ДДС на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!
Източник: petel.bg