Skip to content

СПРАВЕДЛИВОСТ.НЕТ

Menu
Menu

Енергийните дружества искат увеличение цената на тока от 1 юли

Posted on май 26, 2023

снимка Булфото

Нова по-висока цена на тока искат от трите енергодружества. Те настояват повишените цени да влязат в сила от 1 юли. 

Заявленията са за по-високи тарифи с между 3,4 и 4,2 процента за различните области на страната. Дали това ще се случи зависи от решението на Енергийния регулатор, предаде Нова тв.



За реклама в „Петел“ на цена от 60 лева без ДДС на ПР публикация пишете на info@petel.bg

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж – ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на info@petel.bg. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!

Източник: petel.bg

Последно качени

  • Хиляди на Празника на розата в Казанлък
  • Сигнал до Радев: Търговия с постове и скандални поръчки в онкоболницата на ПП-ДБ
  • Арестуват кмета на Варна Благомир Коцев?
  • Ето ги жените на д-р Кацаров от „Вяра, надежда, любов”
  • Схемите на н.а. Пеевски, с които обра две банки, купи си петзвезден хотел с яхти в Гърция и качи Деси на частния си Фалкон за Дубай!

Категории

  • Други
  • КЛЮКИ
  • КРИМИНАЛНО
  • ОБЩЕСТВО
  • ПОЛИТИКА
  • РАЗСЛЕДВАНЕ
  • СКАНДАЛ
©2026 СПРАВЕДЛИВОСТ.НЕТ | Design: Newspaperly WordPress Theme