Skip to content

СПРАВЕДЛИВОСТ.НЕТ

Menu
Menu

Ето защо Мария Андонова напуснала БНТ

Posted on февруари 13, 2023

Тръгвам в нова посока, казва ексводещата на „100 % будни“

Чаровната Мария Андонова напуснала БНТ, за да работи в сферата на човешките ресурси, пише България Днес. Бившата водеща изненадващо за мнозина освободи стола до Стефан Щерев в популярното предаване по националната телевизия.

„Толкова много хора ми се обадиха. Дори се пошегувах, че вече съм станала известна“, казва със смях Андонова.

„След 20 години дойде за мен моментът да се развивам в друга посока. Отправила съм се към частния сектор. Преминавам през обучение за управление на екипи с насоченост към човешките ресурси. Тръгвам в нова посока“, обясни приказливата красавица.    

Източник: hotarena.net

Последно качени

  • Транс дъщерята на Илон Мъск си тръгна от интервю след въпрос за баща й
  • Като две капки вода: Мария Бакалова и Парис Хилтън са като сестри
  • Пластични хирурзи коментират промените във външния вид на Дженифър Лопес
  • Дженифър Гарнър: Разводът с Бен Афлек спря кариерата ми
  • Разкриха самоличността на шофьорите от гонката с три жертви в София

Категории

  • Други
  • КЛЮКИ
  • КРИМИНАЛНО
  • ОБЩЕСТВО
  • ПОЛИТИКА
  • РАЗСЛЕДВАНЕ
  • СКАНДАЛ
©2026 СПРАВЕДЛИВОСТ.НЕТ | Design: Newspaperly WordPress Theme