Редактор: Александър Дечев
Кадър: „Нова телевизия“
Зрител изпрати клипче до „Нова телевизия“, на което се вижда как дете е зад волана на автобус с пътници, седнало в скута на шофьора. Случката е на автомагистрала „Тракия“ от вчера в 11 ч.
„Регистрационният номер е от Пловдив и е с букви АХАХАХ. Аз не съм виждал такъв номер. Имам чувството че това АХАХАХ е като един неконтролируем смях за цялата ситуация“, каза водещият Виктор Николаев.
_%201000x%201752.jpg)
„По думите на зрителката, която ни изпрати тези кадри, превозното средство е криволичело на пътя“, добави колежката на Виктор – Мира Иванова.
По телефона се включи авторката на видеото – Симона.
„Ситуацията се случва вчера на около 50 километра след Бургас. Бяхме засечени в лявата лента от въпросния автобус. Ние бяхме в лявата, по-бързата лента,като автобусът за кратка дистанция излезе в лявата лента, след което се прибра отново в дясната. При разминаването мъжът ми реагира: „Видя ли, видя ли кой управляваше автобуса?“
_%201056x%201568.jpg)
Автобусът криволичеше, беше ту в лявата, ту в дясната лента, след което се прибра в дясната лента, ние го изпреварихме и тогава направих и видеото. Беше пълен с хора автобуса. Най-интересното е, че шофьорът държеше мобилен телефон в лявата си ръка, докато детето управляваше. В смисъл, че управлението на автобуса беше изцяло в ръцете на детето. Компанията явно е чуждестранна. Пратих им клипчето във фейсбук страницата на фирмата, отвърнаха ми чрез програма преводач, че ще направят разследване“, разказа жената.
За реклама в „Петел“ на цена от 60 лева без ДДС на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!
Източник: petel.bg