
Снимка: Pexels
Шампионът на Висшата лига за 2016 г. – „Лестър“, е на крачка от изпадане от елита на Англия.
След загубата 0:3 от „Ливърпул“ „лисиците“ продължават да са на предпоследното 19-о място в първенството. А до края на първенството остават 2 мача. Спасителното 17-о място е на 2 точки. То се заема от „Евертън“.
Иначе играчите на Юрген Клоп нямаха никакъв проблем със съпротивата на „Лестър“. Къртис Джоунс (33, 36) и фамозен гол от пряк свободен удар на Трент Александър-Арнолд (71) донесоха 7-ия пореден успех за мърсисайдци в местното първенство, предава 24 часа.
С успеха „Ливърпул“ запази шансовете си да играе на есен в Шампионската лига. Тимът продължава да е на само точка от „Нюкасъл“ и „Манчестър Юнайтед“, които са съответно 3-и и 4-и с актив от 66 пункта.
За „Ливърпул“ до края на сезона остават 2 мача, докато конкурентите им за Шампионската лига имат 3 срещи.
За реклама в „Петел“ на цена от 60 лева без ДДС на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!
Източник: petel.bg