Skip to content

СПРАВЕДЛИВОСТ.НЕТ

Menu
Menu

„Милан“ на 1/4-финал в Шампионската лига след 11 г.

Posted on март 9, 2023

снимка: pexels.com

„Милан“ заслужи класиране за 1/4-финал от Шампионската лига след пауза от 11 г.

В Лондон първенецът на Италия завърши 0:0 с „Тотнъм“, след като бе успял да победи с 1:0 английски тим в първия 1/8-финал.

В мач без много положения аржентинският защитник на домакините Кристиян Ромеро беше изгонен за втори жълт картон в 77-а мин и това още повече улесни „росонерите“.

Въпреки че имаха аванс от първата среща, те отправиха повече удари към вратата 14:9. Точните бяха 3:2, предава Спортал.

За последно „Милан“ бе в топ 8 на Щампионската лига през пролетта на 2012 г., когато отпадна от „Барселона“ с общ резултат 1:3.



За реклама в „Петел“ на цена от 60 лева без ДДС на ПР публикация пишете на info@petel.bg

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж – ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на info@petel.bg. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!

Източник: petel.bg

Последно качени

  • Големите отсъстващи от Световното първенство по футбол
  • НАП проверява доходите и имуществото на шофьорите от „Челопешко шосе“
  • Христо Пъдев вдигна ергенско парти с Владо Зомбори и Велизар Величков (Снимки)
  • Веригите обещаха на среща с Радев поне 6 месеца да продават с до 30% по-евтино основни храни
  • Николай Бареков в “ИнтервюТО”: Борисов и Таки се готвят да хвърлят Пеевски под автобуса! (Видео)

Категории

  • Други
  • КЛЮКИ
  • КРИМИНАЛНО
  • ОБЩЕСТВО
  • ПОЛИТИКА
  • РАЗСЛЕДВАНЕ
  • СКАНДАЛ
©2026 СПРАВЕДЛИВОСТ.НЕТ | Design: Newspaperly WordPress Theme