Мъж направи опит за самоубийство, но бе спрян от органите на реда на площад „Княз Александър I“, предаде БГНЕС.
Мъжът на средна възраст извади нож и носеше писмо, което е даде на полицията. Той протестирал, защото „институциите не му обръщали внимание“.
Линейка дойде и откара мъжа към медицинско заведение.
Снимка: БГНЕС
1 / 3
Това се случи Dnes, за важното през деня ни последвайте и в Google News Showcase. Източник dnes.bg