Skip to content

СПРАВЕДЛИВОСТ.НЕТ

Menu
Menu

Мъж връчи писмо на полицията и опита да се самоубие до маратона в София

Posted on октомври 11, 2025

Мъж направи опит за самоубийство, но бе спрян от органите на реда на площад „Княз Александър I“, предаде БГНЕС. 

Мъжът на средна възраст извади нож и носеше писмо, което е даде на полицията. Той протестирал, защото „институциите не му обръщали внимание“.

Линейка дойде и откара мъжа към медицинско заведение.

Снимка: БГНЕС

Снимка: БГНЕС

1 / 3

Това се случи Dnes, за важното през деня ни последвайте и в Google News Showcase. Източник dnes.bg

Последно качени

  • Втори шеф на болница се оправда за 36 000 евро заплата
  • Мис България пори вълните (Снимки)
  • Нова версия за незаконния украински град край Варна
  • Едва на 43 г. почина Никсън – детето чудо на попфолка
  • 100 години Георги Парцалев: Незабравимият актьор оживява отново на сцената на Сатирата

Категории

  • Други
  • КЛЮКИ
  • КРИМИНАЛНО
  • ОБЩЕСТВО
  • ПОЛИТИКА
  • РАЗСЛЕДВАНЕ
  • СКАНДАЛ
©2026 СПРАВЕДЛИВОСТ.НЕТ | Design: Newspaperly WordPress Theme