Skip to content

СПРАВЕДЛИВОСТ.НЕТ

Menu
Menu

Победителката от „Ергенът“ яде с кучето си

Posted on октомври 28, 2023

Кучето Бъди отново замести Евгени в живота на Валерия, която победи във втория сезон на „Ергенът“.

 

Брюнетката пусна кадри как дели едно парче пица заедно с косматия си любимец и не се притеснява да са заедно на масата.

 

„Заслужен обяд с моето малко съкровище, след добре свършена работа. Скоро ще разберете какво ви подготвяме с Бъди“, опита се да бъде загадъчна Валерия, която месеци след предаването продължава да поддържа интереса към себе си.

Източник: hotarena.net

Последно качени

  • Съдът върна в жандармерията Виктор Празов – Кучкаря, враг на Пламен Узунов
  • След катастрофата с Дивна моделката Кристин Илиева чукна 50 операции за възстановяването си (В изложба показа белезите си – Снимки)
  • Дъщерята на Кичка Бодурова е диджей в Лас Вегас
  • Новият шеф на СДВР започна с удар: Разбиха наркооранжерия в столичния квартал „Бояна“
  • Главната прокурорка поиска първи имунитет на депутат от „Възраждане“

Категории

  • Други
  • КЛЮКИ
  • КРИМИНАЛНО
  • ОБЩЕСТВО
  • ПОЛИТИКА
  • РАЗСЛЕДВАНЕ
  • СКАНДАЛ
©2026 СПРАВЕДЛИВОСТ.НЕТ | Design: Newspaperly WordPress Theme