Skip to content

СПРАВЕДЛИВОСТ.НЕТ

Menu
Menu

Победителят от „Капките“ спечели кола, но не може да шофира

Posted on май 23, 2023

Красивата жена на музиканта Владо Михайлов – Михаела, ще го вози в новата кола, която изпълнителят си спечели като победител в „Като две капки вода, пише „България Днес“.

 

Причината е проста – шампионът имитатор не може да кара и няма време да вземе такава. Песента, с която Михайлов грабна победата в 11-ото издание на шоуто, бе „Болката отляво“ на Васил Найденов. Още в началото на предаването водещият Герасим Георгиев-Геро направи интересна прогноза, която се сбъдна Тогава актьорът отбеляза, че всеки финалист, който имитира Кеца, печели предаването и си тръгва с голямата награда – лек автомобил. Поне това показвала досега статистиката.

 

Освен с колата музикантът си тръгва и с обещание за песен, която ще му напише съпругът на Богдана Карадочева – Стефан. „Щастлив и благодарен съм, но нямам книжка“, засмя се Владо след края на финала, като допълни, че скоро не вижда и как ще му се случи, защото няма време да я изкара. Междувременно втората му жена Михаела ще му е шофьор и превозвач.

Източник: hotarena.net

Последно качени

  • Съдът върна в жандармерията Виктор Празов – Кучкаря, враг на Пламен Узунов
  • След катастрофата с Дивна моделката Кристин Илиева чукна 50 операции за възстановяването си (В изложба показа белезите си – Снимки)
  • Дъщерята на Кичка Бодурова е диджей в Лас Вегас
  • Новият шеф на СДВР започна с удар: Разбиха наркооранжерия в столичния квартал „Бояна“
  • Първо в Narod.bg: Бившият митничар №1 Петя Банкова стана интегративен психотерапевт

Категории

  • Други
  • КЛЮКИ
  • КРИМИНАЛНО
  • ОБЩЕСТВО
  • ПОЛИТИКА
  • РАЗСЛЕДВАНЕ
  • СКАНДАЛ
©2026 СПРАВЕДЛИВОСТ.НЕТ | Design: Newspaperly WordPress Theme