Skip to content

СПРАВЕДЛИВОСТ.НЕТ

Menu
Menu

Сиди: Важно е да върнем разума

Posted on февруари 18, 2023
„Ние, както „Български възход“, призовавахме дълго време за обединение на личности и идеи, да върнем разума в политиката. Търсим не влизане в парламента, а връщане на нормалността в политиката.

Още по темата

17 фев 2023 21:35

25

17 фев 2023 21:27

75

Тук не е въпрос кой, къде, какви листи ще води. Все още няма разговори, водим разговори по политики, няма такива за депутатски листи“. Това обяви представителят на ВМРО Александър Сиди пред Bulgaria ON AIR.

„Важно е хората да водят нормален живот, да спрем тази безумна инфлация, да се ограничи търговската надценка. Ние предложихме закон, с който може да бъде ограничена още преди години, тогава от БСП казаха „абсурд“, посочи Сиди.

Съпредседателят на ВМРО е категоричен, че правенето на автоматични коалиции и сметки от сорта на „1+1+1“ не излизат. По думите му е необходимо голямо обединение, което да даде тласък напред, нужда е „консервативно патриотична алтернатива“.

По публикацията работи: Росен Стойчев Източник dnes.bg

Последно качени

  • И в неделя ще се редуват слънце и проливни дъждове с гръмотевици
  • Все по-смели и елегантни: Конкурсът „Най-красива абитуриентка“ продължава
  • Транс дъщерята на Илон Мъск си тръгна от интервю след въпрос за баща й
  • Като две капки вода: Мария Бакалова и Парис Хилтън са като сестри
  • Пластични хирурзи коментират промените във външния вид на Дженифър Лопес

Категории

  • Други
  • КЛЮКИ
  • КРИМИНАЛНО
  • ОБЩЕСТВО
  • ПОЛИТИКА
  • РАЗСЛЕДВАНЕ
  • СКАНДАЛ
©2026 СПРАВЕДЛИВОСТ.НЕТ | Design: Newspaperly WordPress Theme