Skip to content

СПРАВЕДЛИВОСТ.НЕТ

Menu
Menu

След 11 години: Върнаха Сирия в Арабската лига

Posted on май 7, 2023

Арабската лига върна Сирия като член след 11 години пауза. Досега страната бе изгонена от тази организация. Това съобщи официалният представител на иракското външно министерство Ахмед ал Сахаф, пише „Нова телевизия“.

„Съветът на арабските външни министри реши да върне на Сирия нейното място в Лигата на арабските държави“, цитира дипломата телевизионният канал „Ал Сумария“.



За реклама в „Петел“ на цена от 60 лева без ДДС на ПР публикация пишете на info@petel.bg

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж – ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на info@petel.bg. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!

Източник: petel.bg

Последно качени

  • Дъждове и в събота, слънцето се показва в неделя
  • Румен Радев за „системата на еколозите“: Ако трябва да градим язовир или магистрала, се хвърлят първи пред багерите
  • Новата брошура на Техномаркет – високи технологии и супер оферти за дома, офиса и свободното време
  • Изненадваща кандидатура за лидер на ДСБ
  • „Искам си косата обратно”: Историята на хиляди жени, които намериха отговор в салона

Категории

  • Други
  • КЛЮКИ
  • КРИМИНАЛНО
  • ОБЩЕСТВО
  • ПОЛИТИКА
  • РАЗСЛЕДВАНЕ
  • СКАНДАЛ
©2026 СПРАВЕДЛИВОСТ.НЕТ | Design: Newspaperly WordPress Theme