
Арабската лига върна Сирия като член след 11 години пауза. Досега страната бе изгонена от тази организация. Това съобщи официалният представител на иракското външно министерство Ахмед ал Сахаф, пише „Нова телевизия“.
„Съветът на арабските външни министри реши да върне на Сирия нейното място в Лигата на арабските държави“, цитира дипломата телевизионният канал „Ал Сумария“.
За реклама в „Петел“ на цена от 60 лева без ДДС на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!
Източник: petel.bg