Skip to content

СПРАВЕДЛИВОСТ.НЕТ

Menu
Menu

Соломон Паси: Русия показа, че не е толкова силна

Posted on февруари 25, 2023

кадър: БНТ

Никой не е имал за цел да прави Русия слаба, просто Русия показа, че не е толкова силна, както беше изграден нейният образ. Русия показа едно от най-грозните лица на диктатурата – агресията. Това заяви Соломон Паси в „Денят започва с Георги Любенов“.

Кремъл е извършил 21 агресии само в Европа, допълни бившият външен министър.

По думите му всички тези агресии са съпроводени с пропаганда и фалш, която напоследък е сведена до това, че НАТО се разширява и те се плашат.

Паси сравни членството в НАТО като да си сложиш охранителна система вкъщи. Коментира, че причинно-следствената връзка е обратна – Русия е агресивна не защото НАТО се разширява, а НАТО се разширява заради руската агресия.

Според него „на мишената“ на Кремъл са Молдова, Грузия, Казахстан, Армения.



За реклама в „Петел“ на цена от 60 лева без ДДС на ПР публикация пишете на info@petel.bg

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж – ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на info@petel.bg. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!

Източник: petel.bg

Последно качени

  • ФБР отключи телефона на Алексей Петров
  • Втори шеф на болница се оправда за 36 000 евро заплата
  • Мис България пори вълните (Снимки)
  • Нова версия за незаконния украински град край Варна
  • Едва на 43 г. почина Никсън – детето чудо на попфолка

Категории

  • Други
  • КЛЮКИ
  • КРИМИНАЛНО
  • ОБЩЕСТВО
  • ПОЛИТИКА
  • РАЗСЛЕДВАНЕ
  • СКАНДАЛ
©2026 СПРАВЕДЛИВОСТ.НЕТ | Design: Newspaperly WordPress Theme