Skip to content

СПРАВЕДЛИВОСТ.НЕТ

Menu
Menu

София Бобчева показа бебето

Posted on февруари 26, 2023

София Бобчева най-накрая показа дъщеричката си, която роди през октомври миналата година.

Момиченцето е снимано заедно с майка си. Лицето му не е съвсем на фокус, но все пак се вижда, че е много сладко. Кадърът бе публикуван от актрисата в социалните мрежи. Повод за това бе Денят на розовата фланелка – срещу агресията в училище.

„В България всяко трето дете е подложено на агресия или тормоз в училище. С розовите си фланелки целим да дадем ярък израз на подкрепата си към учениците, които са подложени на физическо или психическо насилие. Аз лично, слава Богу, не съм била жертва на такова нещо. Надявам се искрено и дъщеря ми Стефани-Ирини да не бъде”, udpd Бобчева.

Източник: hotarena.net

Последно качени

  • ФБР отключи телефона на Алексей Петров
  • Втори шеф на болница се оправда за 36 000 евро заплата
  • Мис България пори вълните (Снимки)
  • Нова версия за незаконния украински град край Варна
  • Едва на 43 г. почина Никсън – детето чудо на попфолка

Категории

  • Други
  • КЛЮКИ
  • КРИМИНАЛНО
  • ОБЩЕСТВО
  • ПОЛИТИКА
  • РАЗСЛЕДВАНЕ
  • СКАНДАЛ
©2026 СПРАВЕДЛИВОСТ.НЕТ | Design: Newspaperly WordPress Theme