Skip to content

СПРАВЕДЛИВОСТ.НЕТ

Menu
Menu

Сузанита след раздялата с Марк: Всичко е преходно, гледам да не го мисля толкова

Posted on април 20, 2023

Още една звездна раздяла разтърси България! Сузанита и гаджето й Марк, на когото роди, май вече не са заедно, пише „България Днес“.

 

Щерката на Орхан Мурад е премахнала всички снимки със спортиста.

 

Двамата вече не живеят заедно. И по всичко изглежда, че приказката между тях е приключила. Въпреки това Сузи и Марк са в добри отношения. Най-вече заради общата им рожба, за която ще се грижат и двамата.

 

„Между мен и Марк всичко ще бъде наред в името на малкото създание, макар и разделени. За пръв и последен път отговарям на подобен въпрос“, категорична бе Сузи.

 

Преди по-малко от година тя дари шампиона по хвърляне на копие с рожба. Родителите кръстиха бебето Матиас.

Междувременно Марк също е премахнал всички фотоси от профила си със Сузанита.

„Как си? Май преминаваш през труден период“, написа последовател на певицата в Инстаграм, а тя отговори: „Всичко е преходно. Гледам да се разсейвам и да не го мисля толкова“.

Това не им е първата раздяла. В средата на миналата година двамата отново се разделиха, но бързо се събраха след това.


Марк е състезател по хвърляне на копие, изявява се и като музикален продуцент. Родителите на спортиста, които живеят в Бургас, много харесвали Сузанита, коментират запознати.

Източник: hotarena.net

Последно качени

  • Гърция е страната блокирала „българската азбука“ на евромонетата
  • Дъждове и в събота, слънцето се показва в неделя
  • Брендо с нов неуспешен опит да излезе от затвора
  • Фейсбук се срина
  • Натрупващите се дела срещу служители на затвори и съдебната охрана – акцент в първата среща на правосъдния министър със синдикати

Категории

  • Други
  • КЛЮКИ
  • КРИМИНАЛНО
  • ОБЩЕСТВО
  • ПОЛИТИКА
  • РАЗСЛЕДВАНЕ
  • СКАНДАЛ
©2026 СПРАВЕДЛИВОСТ.НЕТ | Design: Newspaperly WordPress Theme