Снимка БГНЕС |
Умея да обединявам хората. Успях дори да консолидирам редиците на моя политически опонент Ваня Григорова, когато получи допълнителна подкрепа и от ИТН, и от Борисов. Вижда се много ясно къде е делителят.
Това заяви кандидатът за кмет на София на ПП-ДБ Васил Терзиев, получил най-голяма подкрепа на първи тур на изборите за местна власт.
„Не е ляво, не е дясно, а е модерна, прогресивна добре управлявана столица от независим човек със силен екип, който месеци наред е бил на терен и който е говорил за всички политики“, добави той.
Коментарът му дойде след като по-рано днес лидерът на ГЕРБ Бойко Борисов насочи симпатизантите на партията към опонентката на Васил Терзиев – Ваня Григорова.
Борисов цитира думите на Хекимян – „по-добре държавна собственост, отколкото Държавна сигурност“, визирайки кандидатите за кмет на София – Ваня Григорова от БСП и Васил Терзиев от ПП-ДБ и призова гражданите да гласуват със съвест, пише „24 часа“.
Източник dnes.bg