Skip to content

СПРАВЕДЛИВОСТ.НЕТ

Menu
Menu

Терзиев предлага дебат на Григорова, но…по тройки

Posted on ноември 1, 2023

Терзиев предлага дебат на Григорова, но…по тройки

Фейсбук се гаври с Васко Ухото: Това ще са първите тройки на Терзиев и Борис Бонев, в която ще участва и жена…

От предизборния щаб на коалиция „Обединени за София“ („Продължаваме промяната“, „Демократична България“, „Спаси София“) разпратиха до медиите прессъобщение, с което предлагат дебат между Васил Терзиев и Ваня Григорова, но… по тройки.

Предложението е двамата кандидати да се явят на дебата в екип по трима, придружени от избран член на СОС, кандидат или избран районен кмет.

Припомняме, че вчера Ваня Григорова прие поканата на БНТ и БТВ за дебат с Васил Терзиев в четвъртък.

Очаквам Терзиев на дебат, няма да говоря с партийни лидери, а със софиянци. Софиянци заслужават да им дадем възможност да направят информиран избор, заяви Григорова във видеообръщение във Фейсбук.

Ето пълния текст на предложението на щаба на Васил Терзиев:

ДО:

БНТ, БНР, БТА, bTV, Нова ТВ, Дарик Радио, Икономедия

Копие:

Предизборен щаб на г-жа Ваня Григорова

Уважаеми представители на медиите,

След края на изборния ден в щабовете ни постъпиха множество предложения за организиране на дебати в различни форми и в различни медии. Благодарим за интереса.

Аз лично вярвам, че един смислен дебат би бил изключително важен за софиянци, за да могат да вземат информирано решение на изборите тази неделя. По тази причина в изминалия месец участвах в множество дебати с моите конкуренти, където представих програмата си, екипа си и плановете си за управление на София.

Сега, в седмицата на балотажа, аз и моят екип вярваме, че е контрапродуктивно за избирателите провеждането на множество дебати, тъй като времето между двата тура е ограничено.

Ние винаги сме искали посланията ни да достигат до максимална аудитория и сме се отнасяли отговорно и равнопоставено към всички медии. Формата на дебат между конкуренти е важна за избирателите и аз напълно я подкрепям.

Ето защо призовавам медиите да организират дебат между г-жа Григорова и мен в следния формат:

– 3-ма участници от екип – кандидат за кмет на София, избран член на СОС, кандидат или избран районен кмет

– продължителност до 60 минути

– медии: БНТ, БНР, БТА, bTV, Нова ТВ, национално новинарско радио, бизнес издание с видео подкаст

– Време и дата на излъчване, място – според договорка между медиите

Вярвам, че един такъв дебат ще достигне до най-широка аудитория и ще даде възможност ние като участници да представим на зрителите визията за управление на бъдещия кмет, за работата му с общинския съвет и районните кметове, програмата за развитие на София. Този формат ще представи една пълна и последователна картина пред софиянци преди изборите.

Обръщам се към г-жа Ваня Григорова и нейния щаб да подкрепят едно такова начинание с участието си.

Васил Терзиев
Кандидат за кмет на София

Източник: mignews.info

Последно качени

  • Слънчево време утре до обяд, след това краткотрайни валежи
  • Източват ли се „Пирогов“ и „Света Анна“ от докторски фамилии с имоти, лозя и къщи в 3 държави? Скриха ли 12 млн. в злато в Турция в деня след победата на Румен Радев?
  • Международната космическа станция е в готовност за евакуация, има теч на въздух
  • Код „преговори“: Как Румен Радев видя дипломацията през годините
  • Пеевски: Няма да допусна спекулации за връзка на ДПС с Баба Алино! Отстранявам Ерджан Ебатин от партийния пост

Категории

  • Други
  • КЛЮКИ
  • КРИМИНАЛНО
  • ОБЩЕСТВО
  • ПОЛИТИКА
  • РАЗСЛЕДВАНЕ
  • СКАНДАЛ
©2026 СПРАВЕДЛИВОСТ.НЕТ | Design: Newspaperly WordPress Theme