
Предложение за въпрос в „Стани богат“:
По времето, когато ГЕРБ управляваше, а „Лукойл“ НЕ плащаше данъци, какво е правил Бойко Борисов?
Отговори:
А . Играеше карти с Вальо Златев.
В. Подаряваше кученца на Путин.
С. Получаваше по 16 млн. лв. годишно за охрана на рафинерията, чрез „Ипон“.
Д. Не знаеше, че има такава фирма. Не е чувал за нея!
Източник: mignews.info